![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jhamaker | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2008
Location: California, USA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I manage a 5 screen theatre and a drive-in theatre in Northern California.
| |

| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 21, 2008 |
| 85 | Clerks II (2006) - Aug 21, 2008 |
| 90 | The Matrix (1999) - Aug 21, 2008 |
| 85 | Misery (1990) - Aug 21, 2008 |
| 95 | The Sea Inside (2004) - Aug 21, 2008 |
| 90 | Monster (2003) - Aug 21, 2008 |
| 90 | The Terminator (1984) - Aug 21, 2008 |
| 90 | Seven (1995) - Aug 21, 2008 |
| 90 | The Aviator (2004) - Aug 21, 2008 |
| 85 | Face/Off (1997) - Aug 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |