![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jhawkz32 | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | Vacation (1983) - Jul 11, 2007 |
| 70 | Batman Returns (1992) - Jul 11, 2007 |
| 60 | Twister (1996) - Jul 11, 2007 |
| 68 | Vegas Vacation (1997) - Jul 11, 2007 |
| 20 | Open Water (2003) - Jul 11, 2007 |
| 65 | Friday Night Lights (2004) - Jul 11, 2007 |
| 60 | Three Kings (1999) - Jul 11, 2007 |
| 62 | The Devil's Rejects (2005) - Jul 11, 2007 |
| 45 | Showgirls (1995) - Jul 11, 2007 |
| 65 | Solaris (2002) - Jul 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |