![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jhkester | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2012
Location: USA
|

| 1 T1 | The Mummy Returns (2001) - Jun 29, 2012 |
| 92 T8 | Dead Poets Society (1989) - Jun 29, 2012 |
| 75 T3 | Die Hard (1988) - Jun 29, 2012 |
| 80 T4 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jun 29, 2012 |
| 50 T2 | Free Willy (1993) - Jun 29, 2012 |
| 67 T2 | Never Been Kissed (1999) - Jun 29, 2012 |
| 75 T3 | Smokin' Aces (2007) - Jun 29, 2012 |
| 60 T2 | Hairspray (2007) - Jun 29, 2012 |
| 30 T1 | Babe (1995) - Jun 29, 2012 |
| 33 T1 | George of the Jungle (1997) - Jun 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,129,000 Movie Rankings and Counting... |