jhmee7

jhmee7
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

54 18% Hostel: Part II (2007) - Rated 05 Oct 2010
46 13% One Missed Call (2003) - Rated 05 Oct 2010
80 61% Saw (2003) - Rated 05 Oct 2010
87 68% Final Destination 3 (2006) - Rated 05 Oct 2010
69 40% 28 Days Later (2002) - Rated 05 Oct 2010
46 13% Gran Torino (2008) - Rated 05 Oct 2010
43 3% The Dark Knight (2008) - Rated 05 Oct 2010
88 75% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 05 Oct 2010
94 92% Hostel (2005) - Rated 05 Oct 2010
75 57% Silent Hill (2006) - Rated 05 Oct 2010