jibber0ne

jibber0ne
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2006
Location: New York, NYC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i like good movies

more Recent Ratings

95 86% American History X (1998) - Rated 14 Jan 2009
95 86% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 14 Jan 2009
84 20% Burn After Reading (2008) - Rated 14 Jan 2009
90 61% 28 Days Later (2002) - Rated 20 Dec 2008
84 20% The Kingdom (2007) - Rated 20 Dec 2008
94 72% The Usual Suspects (1995) - Rated 19 Dec 2008
91 67% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 19 Dec 2008
89 50% Pi (1998) - Rated 19 Dec 2008
89 50% Lord of War (2005) - Rated 19 Dec 2008
86 33% The Truman Show (1998) - Rated 19 Dec 2008