![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jiganto | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2010
Location: Chicago, IL, USA
|
|
Bio: Excuse
| |

| 87 | District 9 (2009) - Sep 24, 2010 |
| 76 | Inception (2010) - Sep 24, 2010 |
| 75 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Sep 24, 2010 |
| 75 | Aliens (1986) - Sep 24, 2010 |
| 69 | Clerks II (2006) - Sep 24, 2010 |
| 87 | The Pursuit of Happyness (2006) - Sep 24, 2010 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 24, 2010 |
| 68 | The Patriot (2000) - Sep 24, 2010 |
| 68 | Batman Forever (1995) - Sep 24, 2010 |
| 73 | Mission: Impossible (1996) - Sep 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |