![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jiggs | |
![]() |
Film Freak - 539 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2006
Location: Bulgaria
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 2 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 5 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |