Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jigles03
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: USA
Recent Rankings
85 Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007
80 Superman: The Movie (1978) - Aug 13, 2007
75 Anger Management (2003) - Aug 13, 2007
85 Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007
65 Be Cool (2005) - Aug 13, 2007
70 Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007
72 The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007
88 Sleepers (1996) - Aug 13, 2007
80 Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007
85 The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jigles03. Why not go rank more films, then come back and check it out again?