![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jii | |
![]() |
Film Freak - 782 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |
| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Affliction (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 98 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |