![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jildeese | |
![]() |
Movie Buff - 368 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2011
Location: Edinburgh, UK
|

| 85 | Julia's Eyes (2010) - May 21, 2012 |
| 85 | Waiting for 'Superman' (2010) - May 21, 2012 |
| 75 | Take Shelter (2011) - May 21, 2012 |
| 80 | Talk to Her (2002) - May 21, 2012 |
| 70 | The Avengers (2012) - May 21, 2012 |
| 65 | Shame (2011) - May 21, 2012 |
| 100 | Mugabe and the White African (2009) - May 21, 2012 |
| 80 | Tomboy (2011) - May 21, 2012 |
| 70 | After the Wedding (2006) - May 21, 2012 |
| 70 | Stuck (2008) - May 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |