![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jim24 | |
![]() |
Movie Buff - 301 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2009
Location: Canada
|

| 100 | Pink Floyd The Wall (1982) - Oct 21, 2009 |
| 100 | Dog Day Afternoon (1975) - Oct 21, 2009 |
| 70 | Charlie's Angels (2000) - Oct 21, 2009 |
| 40 | The Evil Dead (1981) - Oct 21, 2009 |
| 99 | Mission: Impossible (1996) - Oct 21, 2009 |
| 97 | We Own the Night (2007) - Oct 21, 2009 |
| 95 | Anger Management (2003) - Oct 21, 2009 |
| 100 | Knocked Up (2007) - Oct 21, 2009 |
| 90 | Heat (1995) - Oct 21, 2009 |
| 92 | The Jacket (2005) - Oct 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |