![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jimbeam | |
![]() |
Movie Buff - 414 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2011
Location: USA
|

| 80 | Sneakers (1992) - Apr 22, 2012 |
| 75 | Pineapple Express (2008) - Apr 22, 2012 |
| 80 | Go (1999) - Apr 22, 2012 |
| 83 | Clerks (1994) - Apr 22, 2012 |
| 75 | Crank: High Voltage (2009) - Apr 22, 2012 |
| 75 | Live Free or Die Hard (2007) - Apr 22, 2012 |
| 80 | The Spanish Prisoner (1997) - Apr 22, 2012 |
| 80 | Swingers (1996) - Apr 22, 2012 |
| 90 | Shame (2011) - Apr 22, 2012 |
| 80 | Hackers (1995) - Apr 22, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |