![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jimblor | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Benin
|

| 45 | Inside Man (2006) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Aug 18, 2009 |
| 20 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Aug 18, 2009 |
| 12 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 18, 2009 |
| 35 | The Waterboy (1998) - Aug 18, 2009 |
| 42 | Garden State (2004) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 18, 2009 |
| 59 | Sideways (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 18, 2009 |
| 30 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |