![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jimjules | |
![]() |
Movie Buff - 244 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2010
Location: Turkey
|
|
Bio: like books
| |

| 73 | Conquest of the Planet of the Apes (1972) - Aug 29, 2011 |
| 72 | Battle for the Planet of the Apes (1973) - Aug 29, 2011 |
| 85 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Aug 29, 2011 |
| 65 | Beneath the Planet of the Apes (1970) - Aug 29, 2011 |
| 95 | Planet of the Apes (1968) - Aug 29, 2011 |
| 75 | The Phantom of the Opera (1925) - Aug 29, 2011 |
| 83 | City of God (2003) - Aug 29, 2011 |
| 85 | Night of the Living Dead (1968) - Aug 29, 2011 |
| 75 | Whatever Works (2009) - Aug 29, 2011 |
| 85 | The Dreamers (2003) - Aug 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |