jimmac

jimmac
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2006
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 52% Ninja Scroll (1993) - Rated 14 Aug 2007
60 30% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
60 30% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 52% Basic Instinct (1992) - Rated 14 Aug 2007
80 67% Hot Shots! (1991) - Rated 14 Aug 2007
75 52% Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Rated 14 Aug 2007
95 98% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
70 43% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 52% The War of the Roses (1989) - Rated 14 Aug 2007
85 83% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 14 Aug 2007