jimmyshaker

jimmyshaker
Film Freak - 630 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 92% Sicario (2015) - Rated 09 Oct 2015
69 40% The Dictator (2012) - Rated 07 May 2013
78 66% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 07 May 2013
72 52% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 07 May 2013
69 40% State of Play (2009) - Rated 07 May 2013
35 1% Max Payne (2008) - Rated 07 May 2013
10 0% The Cat in the Hat (2003) - Rated 07 May 2013
63 23% Orange County (2002) - Rated 07 May 2013
70 46% 13 Going on 30 (2004) - Rated 07 May 2013
75 58% The Incredibles (2004) - Rated 07 May 2013