Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jinnnnn
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2009
Location: Pasadena, CA, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: I loooooooove moviezzzzzzzzzzzz
Recent Rankings
78 Silk (2007) - Jul 25, 2009
88 Scream (1996) - Jul 25, 2009
90 The Bucket List (2007) - Jul 25, 2009
90 Cloverfield (2008) - Jul 25, 2009
90 Leatherheads (2008) - Jul 25, 2009
95 Big (1988) - Jul 25, 2009
90 Jerry Maguire (1996) - Jul 25, 2009
30 The Forbidden Kingdom (2008) - Jul 25, 2009
80 Chicken Little (2005) - Jul 25, 2009
88 The Matrix Revolutions (2003) - Jul 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jinnnnn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?