![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jinxyte | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 90 | Pan's Labyrinth (2006) - Jun 16, 2011 |
| 60 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Bad Education (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Band of Outsiders (1964) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |