![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jippijai | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2011
Location: Norway
|

| 38 | The Astronaut's Wife (1999) - Nov 15, 2011 |
| 76 | As Good As It Gets (1997) - Nov 15, 2011 |
| 62 | Armageddon (1998) - Nov 15, 2011 |
| 66 | Appaloosa (2008) - Nov 15, 2011 |
| 60 | Any Given Sunday (1999) - Nov 15, 2011 |
| 63 | Annapolis (2006) - Nov 15, 2011 |
| 65 | Angels & Demons (2009) - Nov 15, 2011 |
| 72 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Nov 15, 2011 |
| 59 | Amos & Andrew (1993) - Nov 15, 2011 |
| 64 | Amors Baller (2011) - Nov 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |