![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jjenner273 | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2010
Location: USA
|

| 55 | Twister (1996) - May 01, 2010 |
| 70 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - May 01, 2010 |
| 80 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - May 01, 2010 |
| 45 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - May 01, 2010 |
| 65 | Doc Hollywood (1991) - May 01, 2010 |
| 75 | Spy Kids (2001) - May 01, 2010 |
| 75 | Good Morning, Vietnam (1987) - May 01, 2010 |
| 60 | Zoolander (2001) - May 01, 2010 |
| 70 | Hot Fuzz (2007) - May 01, 2010 |
| 60 | 10 (1979) - May 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |