![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jjfox11 | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2009
Location: USA
|

| 60 | Jumanji (1995) - Jan 29, 2009 |
| 67 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Jan 29, 2009 |
| 80 | Independence Day (1996) - Jan 29, 2009 |
| 80 | King Kong (2005) - Jan 29, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Jan 29, 2009 |
| 80 | Die Hard (1988) - Jan 29, 2009 |
| 75 | Eraser (1996) - Jan 29, 2009 |
| 75 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jan 29, 2009 |
| 60 | WALL·E (2008) - Jan 29, 2009 |
| 85 | Sleepless in Seattle (1993) - Jan 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |