![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jjohnson84 | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2010
Location: USA
|

| 90 | Geronimo: An American Legend (1993) - Jan 26, 2010 |
| 90 | I, Robot (2004) - Jan 26, 2010 |
| 95 | Queen of the Damned (2002) - Jan 26, 2010 |
| 100 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jan 26, 2010 |
| 95 | The Scorpion King (2002) - Jan 26, 2010 |
| 95 | Braveheart (1995) - Jan 26, 2010 |
| 65 | Seven (1995) - Jan 26, 2010 |
| 95 | The Jackal (1997) - Jan 26, 2010 |
| 95 | Falling Down (1993) - Jan 26, 2010 |
| 80 | Basic (2003) - Jan 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |