![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jjoyce37 | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: May 5, 2010
Location: San Jose, CA, USA
|

| 82 | Children of Men (2006) - May 05, 2010 |
| 84 | The Departed (2006) - May 05, 2010 |
| 98 | Dog Day Afternoon (1975) - May 05, 2010 |
| 95 | Rebecca (1940) - May 05, 2010 |
| 90 | The Player (1992) - May 05, 2010 |
| 96 | City of God (2003) - May 05, 2010 |
| 88 | Ocean's Eleven (2001) - May 05, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - May 05, 2010 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - May 05, 2010 |
| 82 | Manhattan Murder Mystery (1993) - May 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |