Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jjp016
Movie Buff - 361 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2009
Location: Missouri, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
84 Volcano (1997) - Nov 10, 2010
89 Home Alone (1990) - Nov 10, 2010
82 The Jungle Book (1967) - Nov 10, 2010
83 Kicking & Screaming (2005) - Nov 10, 2010
89 Rush Hour 3 (2007) - Nov 10, 2010
68 Funny Games (2008) - Nov 10, 2010
85 The Rundown (2003) - Nov 10, 2010
90 Blades of Glory (2007) - Nov 10, 2010
80 Pearl Harbor (2001) - Nov 10, 2010
75 Megamind (2010) - Nov 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jjp016. Why not go rank more films, then come back and check it out again?