Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jjprodmast
Movie Buff - 375 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2010
Location: USA
Recent Rankings
89 The Great Escape (1963) - May 23, 2012
96 2001: A Space Odyssey (1968) - May 23, 2012
79 The Fall (2008) - May 23, 2012
88 Solaris (1972) - May 23, 2012
82 Everything Will Be Ok (2006) - May 23, 2012
81 The Avengers (2012) - May 22, 2012
78 Jiro Dreams of Sushi (2011) - May 22, 2012
89 The Thing (1982) - May 22, 2012
76 21 Jump Street (2012) - Apr 02, 2012
76 Troll Hunter (2010) - Aug 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jjprodmast. Why not go rank more films, then come back and check it out again?