jkericson

jkericson
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2011
Location: Boston, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 20% The Fugitive (1993) - Rated 29 Jul 2011
80 46% Braveheart (1995) - Rated 29 Jul 2011
90 86% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 29 Jul 2011
88 72% Taxi Driver (1976) - Rated 29 Jul 2011
78 31% Snatch (2000) - Rated 29 Jul 2011
70 11% Heat (1995) - Rated 29 Jul 2011
75 20% I Am Legend (2007) - Rated 29 Jul 2011
90 86% Collateral (2004) - Rated 29 Jul 2011
90 86% Full Metal Jacket (1987) - Rated 29 Jul 2011
90 86% Crash (2005) - Rated 29 Jul 2011