![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jkurt | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2009
Location: santa rosa, ca, USA
|
|
Bio: the fuck
| |

| 90 | Pulp Fiction (1994) - Dec 07, 2009 |
| 0 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Dec 07, 2009 |
| 90 | Primal Fear (1996) - Dec 07, 2009 |
| 85 | American Psycho (2000) - Dec 07, 2009 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Dec 07, 2009 |
| 80 | Basic Instinct (1992) - Dec 07, 2009 |
| 100 | Secret Window (2004) - Dec 07, 2009 |
| 95 | The Machinist (2004) - Dec 07, 2009 |
| 0 | Serenity (2005) - Dec 07, 2009 |
| 95 | Psycho (1960) - Dec 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |