![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jkwall | |
![]() |
Cinema Addict - 2020 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2012
Location: Canada
Age: 22
Gender: Male
|
|
Bio: To keep track of the movies I watch as I watch them check out Letterboxd:
http://letterboxd.com/jkwall/ For music check out my Last.fm: http://www.last.fm/user/jkwall For TV check out Trakt: http://trakt.tv/user/esophagus | |

| 7 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - May 29, 2012 |
| 5 | The Whistleblower (2010) - May 28, 2012 |
| 7 | Shame (2011) - May 27, 2012 |
| 8 | God Bless America (2012) - May 27, 2012 |
| 6 | Yellow Submarine (1968) - May 25, 2012 |
| 8 | The Dictator (2012) - May 24, 2012 |
| 7 | Million Dollar Baby (2004) - May 18, 2012 |
| 9 | The Cabin in the Woods (2012) - May 18, 2012 |
| 8 | The Avengers (2012) - May 17, 2012 |
| 8 | 21 Jump Street (2012) - Apr 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |