![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jlacy3 | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: May 3, 2006
Location: USA
|

| 70 | Spanglish (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Saw II (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | True Romance (1993) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Ringer (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Night Watch (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Cabin Fever (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |