Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jlagoy
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2006
Location: USA
Recent Rankings
65 The Lorax (2012) - Apr 29, 2012
30 The Social Network (2010) - Mar 09, 2011
65 Despicable Me (2010) - Oct 02, 2010
65 Toy Story 3 (2010) - Oct 02, 2010
75 Inception (2010) - Oct 02, 2010
40 The Box (2009) - Apr 11, 2010
65 Brothers (2009) - Apr 11, 2010
70 Julie & Julia (2009) - Apr 11, 2010
70 The Blind Side (2009) - Apr 11, 2010
70 Choke (2008) - Oct 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jlagoy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?