Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jlbakovic
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: May 17, 2011
Location: Buenos Aires, Argentina
Recent Rankings
75 12 Monkeys (1995) - May 21, 2011
50 Brokeback Mountain (2005) - May 21, 2011
70 Papillon (1973) - May 17, 2011
30 The Simpsons Movie (2007) - May 17, 2011
40 American Pie (1999) - May 17, 2011
45 Commando (1985) - May 17, 2011
70 The Dark Knight (2008) - May 17, 2011
40 Pi (1998) - May 17, 2011
25 The Matrix (1999) - May 17, 2011
75 Fight Club (1999) - May 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jlbakovic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?