![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jlemus434 | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2008
Location: Chicago, IL, USA
|

| 90 | The Secret of NIMH (1982) - Mar 20, 2008 |
| 60 | Dragonheart (1996) - Mar 20, 2008 |
| 65 | Armageddon (1998) - Mar 20, 2008 |
| 65 | Shallow Hal (2001) - Mar 20, 2008 |
| 100 | Ratatouille (2007) - Mar 20, 2008 |
| 68 | Children of Men (2006) - Mar 18, 2008 |
| 70 | Van Helsing (2004) - Mar 18, 2008 |
| 73 | Sleepy Hollow (1999) - Mar 18, 2008 |
| 85 | 300 (2007) - Mar 18, 2008 |
| 20 | Superbabies: Baby Geniuses 2 (2004) - Mar 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |