![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jlesage | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2006
Location: USA
|

| 85 | Being Julia (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Bottle Rocket (1996) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Daughter From Danang (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Death to Smoochy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Dogtown and Z-Boys (2001) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The End of the Affair (1999) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Fast and the Furious (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Fog of War (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Freaky Friday (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |