![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jlgerardo | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: Aachen, Germany
|

| 80 | Back to the Future (1985) - Jul 18, 2010 |
| 40 | Into the Wild (2007) - Jul 18, 2010 |
| 80 | Apocalypse Now (1979) - Jul 18, 2010 |
| 80 | X-Men: The Last Stand (2006) - Jul 18, 2010 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - Jul 18, 2010 |
| 60 | Sweet November (2001) - Jul 18, 2010 |
| 60 | Jerry Maguire (1996) - Jul 18, 2010 |
| 65 | Legally Blonde (2001) - Jul 18, 2010 |
| 80 | Heat (1995) - Jul 18, 2010 |
| 75 | Back to the Future Part II (1989) - Jul 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |