![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jliebow | |
![]() |
Movie Buff - 260 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Osmosis Jones (2001) - Aug 20, 2009 |
| 92 | 12 Angry Men (1997) - Aug 20, 2009 |
| 88 | Seven (1995) - Aug 20, 2009 |
| 70 | The Girl Next Door (2004) - Aug 20, 2009 |
| 71 | Enemy of the State (1998) - Aug 20, 2009 |
| 70 | Romeo Must Die (2000) - Aug 20, 2009 |
| 93 | The Deer Hunter (1978) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Trading Places (1983) - Aug 20, 2009 |
| 81 | Coming to America (1988) - Aug 20, 2009 |
| 67 | Deep Blue Sea (1999) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |