Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jls525
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2006
Location: USA
Recent Rankings
80 The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007
51 Napoleon Dynamite (2004) - Aug 13, 2007
80 Coach Carter (2005) - Aug 13, 2007
89 North Country (2005) - Aug 13, 2007
80 Red Eye (2005) - Aug 13, 2007
75 Weird Science (1985) - Aug 13, 2007
89 Ray (2004) - Aug 13, 2007
80 Over the Hedge (2006) - Aug 13, 2007
75 You, Me and Dupree (2006) - Aug 13, 2007
70 Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jls525. Why not go rank more films, then come back and check it out again?