![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jmainer1 | |
![]() |
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: Houston, TX, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Last Boy Scout (1991) - Oct 06, 2009 |
| 50 | The Landlord (2007) - Oct 06, 2009 |
| 10 | White Chicks (2004) - Oct 06, 2009 |
| 50 | The Triplets of Belleville (2003) - Oct 06, 2009 |
| 80 | Chinatown (1974) - Oct 06, 2009 |
| 60 | The Karate Kid, Part II (1986) - Oct 06, 2009 |
| 70 | Six Days Seven Nights (1998) - Oct 06, 2009 |
| 60 | Mary (2005) - Oct 06, 2009 |
| 80 | Galaxy Quest (1999) - Oct 06, 2009 |
| 50 | Lethal Weapon 3 (1992) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |