![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jmassey | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Evansville, IN, USA
|

| 90 | Final Destination (2000) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Rush Hour (1998) - Aug 19, 2009 |
| 60 | The Constant Gardener (2005) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 19, 2009 |
| 70 | A History of Violence (2005) - Aug 19, 2009 |
| 70 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The Castle in the Sky (1986) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |