![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jmchamp | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: USA
|

| 88 | Donnie Darko (2001) - Sep 05, 2008 |
| 86 | Alien (1979) - Sep 05, 2008 |
| 85 | Starship Troopers (1997) - Sep 05, 2008 |
| 88 | Good Will Hunting (1997) - Sep 05, 2008 |
| 83 | Galaxy Quest (1999) - Sep 05, 2008 |
| 85 | Road to Perdition (2002) - Sep 05, 2008 |
| 89 | Futurama: Bender's Big Score (2007) - Sep 05, 2008 |
| 85 | Punch-Drunk Love (2002) - Sep 05, 2008 |
| 88 | Serenity (2005) - Sep 05, 2008 |
| 84 | Gladiator (2000) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |