![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jmgriffin | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2009
Location: USA
|

| 89 | The Girl Who Kicked the Hornet's Nest (2010) - Dec 22, 2010 |
| 89 | The Girl Who Played with Fire (2010) - Dec 22, 2010 |
| 89 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Dec 22, 2010 |
| 93 | Inception (2010) - Dec 22, 2010 |
| 19 | Charlie St. Cloud (2010) - Dec 22, 2010 |
| 86 | The Client (1994) - Dec 22, 2010 |
| 90 | The Insider (1999) - Dec 22, 2010 |
| 89 | Youth in Revolt (2010) - Apr 08, 2010 |
| 93 | Inglourious Basterds (2009) - Apr 08, 2010 |
| 93 | Zombieland (2009) - Nov 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |