Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jms101
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
Recent Rankings
100 Inception (2010) - Sep 19, 2010
90 The Wackness (2008) - Sep 19, 2010
98 Taxi Driver (1976) - Sep 19, 2010
90 Superbad (2007) - Sep 19, 2010
100 Step Brothers (2008) - Sep 19, 2010
87 Matchstick Men (2003) - Sep 19, 2010
100 Inglourious Basterds (2009) - Sep 19, 2010
90 I Am Legend (2007) - Sep 19, 2010
100 Gran Torino (2008) - Sep 19, 2010
88 District 9 (2009) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jms101. Why not go rank more films, then come back and check it out again?