Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jmungrund
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2009
Location: USA
Recent Rankings
95 Transformers (2007) - Sep 16, 2009
90 The Bourne Supremacy (2004) - Sep 16, 2009
90 The Bourne Identity (2002) - Sep 16, 2009
90 Iron Man (2008) - Sep 16, 2009
90 Disturbia (2007) - Sep 16, 2009
90 Shooter (2007) - Sep 16, 2009
90 The Hangover (2009) - Sep 16, 2009
90 Wedding Crashers (2005) - Sep 16, 2009
90 Back to the Future (1985) - Sep 16, 2009
95 Taken (2009) - Sep 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jmungrund. Why not go rank more films, then come back and check it out again?