Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jndoll
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2010
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
76 Letters to Juliet (2010) - Nov 28, 2010
83 The Switch (2010) - Nov 28, 2010
78 Inception (2010) - Nov 18, 2010
40 American Psycho (2000) - Jun 15, 2010
65 The Informant! (2009) - Jun 15, 2010
72 Four Christmases (2008) - Jun 15, 2010
75 Public Enemies (2009) - Jun 15, 2010
78 The Departed (2006) - Jun 14, 2010
80 Star Trek (2009) - Jun 14, 2010
90 The Prestige (2006) - Jun 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jndoll. Why not go rank more films, then come back and check it out again?