![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jnemec | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2009
Location: Philadelphia, PA, USA
|

| 65 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Dec 09, 2009 |
| 80 | Bend It Like Beckham (2002) - Dec 09, 2009 |
| 80 | October Sky (1999) - Nov 29, 2009 |
| 80 | Remember the Titans (2000) - Nov 29, 2009 |
| 65 | Scarface (1983) - Nov 29, 2009 |
| 90 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Nov 29, 2009 |
| 80 | Jerry Maguire (1996) - Nov 29, 2009 |
| 75 | Fargo (1996) - Nov 29, 2009 |
| 80 | Mission: Impossible (1996) - Nov 29, 2009 |
| 93 | American History X (1998) - Nov 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |