![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jnflx | |
![]() |
Movie Buff - 258 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 60 | Johnny Got His Gun - Jun 03, 2009 |
| 60 | Wixxer, Der - Jun 02, 2009 |
| 50 | The Score - May 28, 2009 |
| 80 | The Virgin Spring - May 28, 2009 |
| 60 | Die Feuerzangenbowle - May 28, 2009 |
| 40 | While You Were Sleeping - May 28, 2009 |
| 60 | Cinema Paradiso - May 19, 2009 |
| 70 | Violette - May 19, 2009 |
| 70 | American History X - May 17, 2009 |
| 70 | Play It Again, Sam - May 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,541,000 Movie Rankings and Counting... |