jnordlund

jnordlund
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2007
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 82% The Lives of Others (2006) - Rated 09 Dec 2007
76 61% Man on Fire (2004) - Rated 12 Nov 2007
77 64% Batman Begins (2005) - Rated 12 Nov 2007
80 77% Capote (2005) - Rated 12 Nov 2007
58 30% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 12 Nov 2007
29 3% 8 Mile (2002) - Rated 12 Nov 2007
78 69% Witness (1985) - Rated 12 Nov 2007
67 47% Kingpin (1996) - Rated 12 Nov 2007
60 33% 300 (2007) - Rated 12 Nov 2007
73 55% Volver (2006) - Rated 12 Nov 2007