![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jo3 | |
![]() |
Movie Buff - 353 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: USA
|
| 90 | The Castle in the Sky (1986) - Jul 29, 2009 |
| 10 | Touch of Evil (1958) - Jul 29, 2009 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 29, 2009 |
| 90 | Princess Mononoke (1997) - Jul 29, 2009 |
| 75 | Death to Smoochy (2002) - Jul 29, 2009 |
| 85 | Die Hard (1988) - Jul 29, 2009 |
| 60 | The Longest Yard (2005) - Jul 29, 2009 |
| 60 | Napoleon Dynamite (2004) - Jul 29, 2009 |
| 75 | Orange County (2002) - Jul 29, 2009 |
| 70 | Joe Versus the Volcano (1990) - Jul 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |