![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
joanmovie | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2009
Location: USA
|

| 80 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jan 10, 2009 |
| 80 | Sideways (2004) - Jan 10, 2009 |
| 20 | Windtalkers (2002) - Jan 10, 2009 |
| 60 | Driving Miss Daisy (1989) - Jan 10, 2009 |
| 80 | Braveheart (1995) - Jan 10, 2009 |
| 80 | The Fugitive (1993) - Jan 10, 2009 |
| 90 | Rear Window (1954) - Jan 10, 2009 |
| 80 | The Karate Kid (1984) - Jan 10, 2009 |
| 50 | Gangs of New York (2002) - Jan 10, 2009 |
| 75 | I, Robot (2004) - Jan 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |