Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joecritic
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2006
Location: USA
Recent Rankings
85 The Life of David Gale (2003) - Aug 13, 2007
84 National Treasure (2004) - Aug 13, 2007
99 The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 13, 2007
98 Memento (2001) - Aug 13, 2007
95 The Truman Show (1998) - Aug 13, 2007
90 I Am Sam (2001) - Aug 13, 2007
11 Miami Vice (2006) - Aug 13, 2007
9 Surviving Christmas (2004) - Aug 13, 2007
20 A Scanner Darkly (2006) - Aug 13, 2007
85 Lady in the Water (2006) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joecritic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?