Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joehaen
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2006
Location: USA
Recent Rankings
70 K-PAX (2001) - Dec 11, 2006
95 Pitch Black (2000) - Dec 11, 2006
89 Batman (1989) - Dec 11, 2006
85 The Road Warrior (1981) - Dec 11, 2006
80 Blade Runner (1982) - Dec 11, 2006
65 Bicentennial Man (1999) - Dec 11, 2006
95 Contact (1997) - Dec 11, 2006
85 Donnie Darko (2001) - Dec 11, 2006
95 Spider-Man 2 (2004) - Dec 11, 2006
65 Darkman (1990) - Dec 11, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joehaen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?